17-10-2012 11:07
1025
 Çukurova Üniversitesi Bayan Masa Tenisi Takımına Riga Boya Sahip Çıktı

Lig maçlarında doludizgin gitmesine ve milli takıma birçok oyuncu yetiştirmesine rağmen yeterli desteği bulamayan Çukurova Üniversitesi Bayan Masa Tenisi takımına Riga Boya sahip çıktı.

Lig maçlarında doludizgin gitmesine ve milli takıma birçok oyuncu yetiştirmesine rağmen yeterli desteği bulamayan Çukurova Üniversitesi Bayan Masa Tenisi takımına Riga Boya sahip çıktı.

 
Sadece Afyon Termal’den aldığı destek ile başarıdan başarıya koşan Çukurova Üniversitesi Bayan Masa Tenisi takımına sponsor olan Riga Boya, takımın bir yıllık masraflarını karşılayacağını açıkladı.
 
Formalarına Riga Boya sponsorluluğunu alan tenis takımı, kendilerini ziyarete gelen Riga Boya ve Coonex Boya Onursal Başkanı Mahmut Tuncel ve Riga Boya Genel Müdürü Muhammet Tuncel’e plaket takdim etti.
 
Burada konuşan Riga Boya Genel Müdürü Muhammet Tuncel, bugüne kadar çok sayıda spor takımına sponsor olduklarını belirterek, “Benim şehrimin üniversitesinde firmanın adının olması bir Adanalı iş adamı olarak beni gururlandırıyor” dedi.
 
‘Renklerin Kardeşliği’ sloganıyla çıktıkları yolda gerek spora, gerekse sosyal hizmetlere destek olmayı hedeflediklerini söyleyen Tuncel, “Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her başarının altında alın teri, yoğun bir emek ve özveri vardır. Bizim desteğimizin sadece reklam amaçlı olmadığını, amacımızın sadece ve sadece öncelikle Adana’ya ve Adana takımlarına destek olup adının gerek ulusal gerekse uluslar arası alanda duyurmak olduğunu herkes bilmeli” diye konuştu.
 
Tuncel, son olarak, kendisinin de öğrencisi olduğu Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nin futbol takımı ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Tarsus Belediyespor takımına da sponsor olduklarını kaydetti.
 
Tuncel sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Kadirli ilçesinin takımına destek olmakla başlayarak futbolda, Kadirlispor, Adana Gençlerbirliği, Adanaspor, Adana Demirspor, Şanlıurfaspor, Adana İdman Yurdu Bayan Futbol takımı daha sonra bu sezon Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdman Yurdu, Gaziantepspor, Sivasspor, basketbolda ise Botaş Spor ve Ceyhan Belediyespor kadın basketbol takımları ve Adana Engelliler Spor Kulübü, henüz sizlerin önünde imza atmamış olduğumuz Tarsus İdman Yurdu, Yumurtalıkspor ve Elitspor basketbol takımı ve şimdi de Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden Çukurova Üniversitesi’nin masa tenisi takımına forma sponsoru olduk.”
 
Konuşmaların ardından, Çukurova Üniversitesi Bayan Masa Tenisi sporcuları ve teknik heyeti tarafından Tuncel’e plaket takdim edildi, takım forması hediye edildi.
 


( 1025 Okunma )