17-10-2012 11:51
849
TFTF'den TUNCEL'e Ödül

Express Gazetesi
11 Ekim 2012

Resmin büyük hali için resime tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Tüm Futbol Taraftarlar Federasyonu (TFTF), spora yaptığı destek ve katkılardan ötürü Riga Boya ve Coonex Boya Onursal Başkanı Mahmut Tuncel’e spora hizmet ödülünü layık gördü.

 
TFTF Genel Başkanı Abdullah Tuğbay, Federasyon 2. Başkanı Enver Bukağıkıran ve Federasyon Basın Sözcüsü Sadullah Ergin, yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda başta futbol ve basketbol olmak üzere farklı spor branşlarına sponsor olarak destek veren Riga Boyaları ve Coonex Boyaları Onursal Başkanı Mahmut Tuncel’i Adana Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrika idari binasında ziyaret ederek teşekkür plaketi ve forma takdim ettiler.
 
Süper Lig ve PTT 1. Lig'de yer alan çok sayıda takıma ayrıca Türkiye 1. Basketbol Ligi'nde bölgede yer alan bazı takımlara sponsor olan Riga Boya’nın Türk sporuna katkı sağlamaya devam edeceğini belirten Mahmut Tuncel, gelirlerinin büyük bölümünü spor kulüplerine sponsor olmak için ayırdıklarına dikkat çekti.
 
Sporun yanında okul ve öğrenci yurdu yapımı konusunda da eğitime destek verdiklerini ifade eden Tuncel, TFTF yönetiminin spora hizmet ödülü dolayısıyla vermiş olduğu plakete teşekkür etti.
 
Tüm Futbol Taraftarlar Federasyonu Başkanı Abdullah Tuğbay, stadyum tribünlerinde yaşanan şiddeti ve kötü tezahüratı önlemek amacıyla bünyelerinde bulunan 100’e yakın taraftar derneğiyle işbirliği yaptıklarını söyledi. Renklerin kardeşliğini ve centilmenliği tribünlere yaymak için çaba gösterdiklerini belirten Tuğbay, spora katkı sağlayan Mahmut Tuncel gibi işadamlarından destek görmekten mutlu olduklarını ifade etti.
 
Plaket verilmesinin ardından hayırsever işadamı Mahmut Tuncel’e Abdullah Tuğbay tarafından Şanlıurfaspor forması, Enver Bukağıkıran tarafından İskenderin Demir Çelikspor forması, Sadullah Ergin tarafından Hatayspor forması hediye edildi.
 
Kaynak : Mynet


( 849 Okunma )