17-10-2012 12:11
708
Huzur Evinde Bu Defa Kahkahalar Yükseldi

 

Huzurevinde kahkaha sesleri yükseldi

Adana'da huzurevinde bu kez kahkaha sesleri yükseldi. Ergün Özfırıncı tarafından hazırlanan stand-up gösterisi ile keyifli anlar yaşayan Adana Huzurevi sakinleri, günün stresini kahkahalarla attı.
 
Riga ve Koneks Boya’nın sponsorluğunda organize edilen geceye yoğun ilgi gösterildi. Daha önce kebapçıda, havuzda, oto tamirhanesinde ve boya fabrikasında yaptığı stand-up gösterileri ile dikkat çeken tiyatro ve sinema oyuncusu Özfırıncı, bu kez de yaşlılar için sahne aldı. Riga ve Koneks Boya Onursa Başkanı Mahmut Tuncel ve eşi Fatma Tuncel’in de katıldığı gecede Özfırıncı yaşlılara kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Stand-up gösterisinin ardından Mahmut ve Fatma Tuncel, yaşlılarla sohbet ederek, onlara nazar boncuğu hediye etti.
 
Burada konuşan Mahmut Tuncel, huzurevinde çok güzel bir ortam oluştuğunu ifade ederek, “Aslında bu programımızı önceki gün gelen üzücü bir haber bozdu. İptal edecektik ama sözümüz olduğu için bunu yapamadık. 8 şehidimiz var biliyorsunuz. Şehidlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Terörü kınıyoruz. Bugün eğlenmek içimizden gelmiyor ama 5 ay önce söz verdiğimiz için erteleyemedik. Amcalarım, teyzelerim sevindiyse ne mutlu bize. Onlara unutulmadıklarını beraber olduğumuzu hatırlatmak istedik” dedi.
 
 
"BEN ADANA AŞIĞIYIM. NEREDE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ VARSA BEN ORADAYIM"
 
Emekli olduktan sonra kendisini sosyal sorumluluklara adadığını aktaran Tuncel, açıklamasını da şöyle sürdürdü; “Çocuklarım eşim çalışıyor. Ben sadece sosyal sorumluluk projeleri ile ilgileneceğim. Ben Adana aşığıyım. Adana’da nerede bir sosyal sorumluluk projesi varsa, orada ben de varım. Herkes duysun. Herkes bilsin. Adana’nın 5. sıradan 15. sıraya gerilediğini herkes biliyor. Kenti yeniden nasıl ilk sıralara getiririz işte benim tüm derdim bu. Adana’yı nasıl başarılı kılarız, eğitimiyle mi? Sosyal sorumluluk projeleriyle mi? Sanayisi ile mi? Adana’yı nasıl iyi bir şeylere getiririz? Ben bunlarla ilgileniyorum."
 
Tuncel, 25-30 Haziran 2012 tarihleri arasında ‘Polise Taş Atma Tiyatro Seyret’ sloganı ile bir program daha düzenleyeceklerinin bilgisini de vererek, "Polise taş atan çocukları kazanmak için, Ergün Özfırıncı tiyatro gösterisi sunacak. Emniyetteki kardeşlerimizde onlara gösteride hediyeler dağıtacak” ifadesini kullandı. Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Ergün Özfırıncı da, huzurevini daha sık ziyaret edeceğini belirterek, “Hep yapmak istediğim bir gösteriydi. Amcalarım ve teyzelerimle iyi zaman geçirdik. Onları mutlu görmek beni çok duygulandırdı. İyi ki gelmişim” diye konuştu.


( 708 Okunma )