18-10-2012 11:15
759
Tarsus Belediyespor'un Sponsoru Riga Boya

Riga Boya Tarsus Belediyespor'a forma reklamı verdi.

 

Sporun hemen hemen her alanında desteğini sürdürmeye devam eden Riga Boya, Kadınlar Basketbol Birinci liginde mücadele eden Tarsus Belediyespor'a forma sponsoru olmak için sözleşme imzaladı.

Mehmet Çelebi Spor Salonu'nda protokol imzalayan Riga Boya Genel Müdürü Muhammet Tuncel, Belediyespor'a sponsor olmaktan dolayı mutlu olduklarını, amaçlarının sporun renklerin kardeşliği olduğunu söyledi.

Genel Müdür Tuncel, "Kadınlar Basketbol Ligi ve Euro Ligi'nde mücadele eden Tarsus Belediyespor'a sponsor olmak için buradayız ve bundan da mutluyuz. Belediyespor'un başarısına ortak olabilmek ve bu başarıda bir nebze de olsa bizimde bir katkımızın olması gerçekten çok güzel. İnşallah daha güzel, daha yüksek hedefler ve başarılar içinde hep birlikte çalışacağız" dedi.

Renklerin kardeşliğinin sağlanması gerektiğini vurgulayan Riga Boya Genel Müdürü Muhammet Tuncel," Bizim işim boya. Hergün yüzlerce renkle uğraşıyoruz. Renklerle yatıp, renklerle kalkıyoruz ve biz renklerin kardeşliği için çalışıyoruz. Adana'dan dünyayı boyuyoruz" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Belediyespor'a destek veren Riga Boya yöneticilerine teşekkür etti.

Başkan Kocamaz, "Tarsus Belediyespor özellikle bayan basketbolda adından söz ettiren takımızdır. Spor kulüpleri dışardan destek almadan ayakta durmaları gerçekten çok zor. Sağolsun Riga Boya takımlara bir katkı sağlıyor. Bu anlaşmaların takımıza ve Riga Boya'ya hayırlı olsun" dedi.

Atılan imzaların ardından Başkan Kocamaz ve Genel Müdür Tuncel el sıkışıp, hayırlı olsun temennilerinde bulundu.


( 759 Okunma )