18-10-2012 11:22
1050
Kadirlilspor'a 200.000 TL'lik Yatırım Riga ve Coonex Boya'dan

 

İŞADAMI TUNCEL'DEN KADİRLİSPOR'A 200 BİN TL

Koneks Boya ve Riga Boya firmalarının sahibi olan İşadamı Mahmut TUNCEL, İlçemize Büyük yatırımlar için ilk temelleri attı.

           Uluslar arası yatırımlar ve çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan Mahmut Tuncel Kendisinin aslen Reşadiye köyünden olduğunu Şimdi de Memleketi olan Kadirli’ye ahde vefa örneği olarak bundan sonraki yatırımlarının önemli bir kısmını Kadirli de yapacağını belirterek kendisine büyük ilgi gösteren Kaymakam Necip ÇAKMAK’a da teşekkür etti.

        Kaymakam Necip ÇAKMAK’ın bir Kadirlili gibi kadirli için çalıştığını gördüğünü

belirten Tuncel ilk Etapta Kadirli Organize sanayi Bölgesinde 40 dönümlük araziye üretim tesisleri kuracağını belirterek Bundan sonra Kadirlili hemşehrilerilerimle birlikte kazanmak ve onlarla büyümek istiyorum dedi.


            Kadirli Kaymakamlığında yapılan törenle imzalanan anlaşma sonrası Kadirlispor başkanı Özkan ESGİCİOĞLU’na 200 milyarlık çek veren Mahmut TUNCEL, Bölgesel amatör ligte bulunan takımımıza herkesin sahip çıkması gerektiğini belirterek Kadirlinin ekmeğini yiyen havasını soluyan herkesin her alanda kadirliye destek olması gerektiğini söyledi. Kadirlispora Futbolcu, forma ve malzeme desteği de vereceğini belirten Tuncel isim hakkı konusunda gelen sorulara da gerekirse 500 bin daha vereceğiz ama takımımızdan da başarı bekliyoruz dedi.
            Tuncel ayrıca Bir Okul Yaptıracağını dan belirtti.
           Yapılan anlaşma sonrası Tuncel’e teşekkür eden Kaymakam Necip ÇAKMAK Kadirlimiz için en ufak bir gayret gösteren herkese ellerinden gelen yardımı yapacaklarını belirterek İşadamı Mahmut TUNCEL’e teşekkür etti. 


( 1050 Okunma )